Czwartek, 20 Lipca 2017

Panele szklane do kuchni lub łazienki

03O szkle wiemy... prawie wszystko.

Gwarantujemy satysfakcję i najwyższą jakość wykonania! Proponujemy wyjątkowe panele szklane do kuchni, do łazienki i wszędzie tam, gdzie chcieliby Państwo mieć interesujący dekor o dobrych walorach użytkowych. Nie tylko oferujemy sprzedaż produktów, ale też zapewniamy dowóz i montaż produktów. Szukasz inspiracji?

Zobacz nasze przykładowe realizacje.

Oferujemy modele instalowane na specjalnym profilu aluminiowym. Dzięki temu panel szklany do łazienki lub do kuchni jest łatwy w montażu, a przy tym krawędź tafli jest odpowiednio zabezpieczona.

Umożliwiamy stworzenie wyjątkowej dekoracji we wnętrzu. Proponujemy szkło na ścianę z ozdobnym wydrukiem. Panele z grafiką są klejone bezpośrednio do ściany, dzięki czemu nie przesuwają się i są bezpieczne. Realizujemy indywidualne projekty. Więcej propozycji znajdziecie w kategorii szkło laminowane.

Zapewniamy wyjątkowe rozwiązanie dekoracyjne. Panele szklane z mocowaniem punktowym przeznaczone są do montażu wszędzie tam, gdzie chcą Państwo pokazać powierzchnię za taflą, a zarazem ochronić ją przed zabrudzeniami. To także dobra alternatywa dla montażu na klej.

W naszym asortymencie znajdują Państwo szkło lacobel w taflach o maksymalnych wymiarach 2550x1605. Idealnie nadają się jako dekoracyjny panel szklany do łazienki lub do kuchni. Proponujemy również możliwość lakierowania tego materiału. Maksymalny wymiar formatki to 3200x2250 wg palety RAL, NCS, ICA, PANTONE.

To materiał odznaczający się szczególną odpornością i wytrzymałością. Powstaje na bazie sklejonych ze sobą – za pomocą folii – tafli szklanych. Po złączeniu całość jest bardzo stabilna i bezpieczna. Ponadto daje nieograniczone możliwości aranżacji – poprzez wprowadzenie grafiki. Panele szklane łatwo utrzymać w czystości i są higieniczne. Dobrze sprawdza się jako panel szklany do kuchni lub do łazienki. Produkujemy formatki o maksymalnym wymiarze 3200x1250, które można łączyć aby powstał jeden obraz złożony z kilku segmentów. Proponujemy wykonanie otworów w szkle a także dodatkowe hartowanie. Szkło laminowane możemy zastosować także we frontach aluminiowych aby zbudować szafę z grafiką.