Panele szklane

Strona główna » Oferta » » Panele szklane
Naszą firmę tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie wykonać dla Państwa dowolne produkty. Jesteśmy tu po to, by wcielać w życie Państwa pomysły – również na szkło laminowane z grafiką do kuchni, łazienki i innych pomieszczeń. Produkujemy panele szklane pod wymiar i indywidualny projekt klienta w różnych technologiach zaczynając od szkła lacobel poprzez szkło hartowane i lakierowane wg RAL, szkło z grafiką, szkło bezbarwne lub satynowe mocowane w profilach lub śrubach.


W swojej ofercie proponujemy szkło lacobel w formatkach o wymiarze maksymalnym 2550x1605. Lakierujemy również szkło na życzenie Klienta o wymiarze maksymalnym 3200x2250 wg palety RAL, NCS, ICA, PANTONE. Oferujemy wzmocnienie szkła poprzez hartowanie. Szkło lacobel montujemy klejąc bezpośrednio do ściany.
Proponujemy fachową realizację od pomiaru poprzez transport do montażu.


SZKŁO LACOBEL


Szkło laminowane to materiał odznaczający się szczególną odpornością i wytrzymałością. Powstaje na bazie sklejonych ze sobą – za pomocą folii – tafli szklanych. Po złączeniu całość jest bardzo stabilna i bezpieczna. Ponadto daje nieograniczone możliwości aranżacji – poprzez wprowadzenie grafiki. Panele szklane łatwo utrzymać w czystości i są higieniczne. Dobrze sprawdza się jako panel szklany do kuchni lub do łazienki. Produkujemy formatki o maksymalnym wymiarze 3200x1250, które można łączyć aby powstał jeden obraz złożony z kilku segmentów. Proponujemy wykonanie otworów w szkle, wycięć, a także dodatkowe hartowanie. Szkło laminowane możemy zastosować także we frontach aluminiowych aby zbudować szafę z grafiką, jako podłogę szklaną, balustradę, daszek szklany, drzwi, naświetla i inne.

Szkło laminowane z grafiką stosuje się głównie:
• w łazience i kuchni zamiast płytek
• jako element drzwi szaf
• w balustradach
• jako daszki szklane
• na stopniach schodów
• na podłogach i świetlikach

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi aranżacjami naszych produktów. Jak widać, rozwiązanie to sprawdza się zarówno w pokoju kąpielowym, jak i w kuchni oraz innych pomieszczeniach domowych czy biurowych. Stanowi świetną odmianę od jednokolorowych ścian i mebli i wprowadza nieco urozmaicenia.

SZKŁO LAMINOWANE Z GRAFIKĄ


Zapewniamy wyjątkowe rozwiązanie dekoracyjne. Panele szklane z mocowaniem punktowym przeznaczone są do montażu wszędzie tam, gdzie chcą Państwo pokazać powierzchnię za taflą, a zarazem ochronić ją przed zabrudzeniami. To także dobra alternatywa dla montażu na klej. Mocowanie punktowe stosujemy do szkła bezbarwnego lub satynowego, pozwala to na pokazanie powierzchni ściany za taflą szkła.

SZKŁO Z MOCOWANIEM PUNKTOWYM


Oferujemy modele instalowane na specjalnym profilu aluminiowym. Dzięki temu panel szklany do łazienki lub do kuchni jest łatwy w montażu, a przy tym krawędź tafli jest odpowiednio zabezpieczona.

SZKŁO MONTOWANE W PROFILU ALUMINIOWYM