Kabiny prysznicowe i sauny

Strona główna » Oferta » » Kabiny prysznicowe i sauny
Wykonujemy kabiny prysznicowe na wymiar i indywidualny projekt Klienta. Wyróżniają nas ciekawe i funkcjonalne aranżacje, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. W swojej ofercie mamy szeroką gamę szkła i akcesoriów, które stanowią idealne uzupełnienie wystroju każdej łazienki. Produkowane przez nas zabudowy prysznicowe wykonane są ze szkła hartowanego. Znakomity gatunek stosowanych surowców zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Wykonujemy ścianki prysznicowe i parawany nawannowe oraz zabudowy saun a także okucia w wykończeniu chrom, lakierowanym wg RAL oraz pozłacane.
Nasze produkty charakteryzuje trwałość, bezpieczeństwo i elegancja. Na życzenie Klienta wykonujemy kabiny ze szkła SGG TIMELESS ze specjalną powłoką pozwalającą na komfortowe i łatwe sprzątanie. Oferujemy kabiny prysznicowe pod wymiar najwyższej jakości. Istnieje możliwość pomiaru i montażu u Klienta, co sprzyja precyzyjnemu dopasowaniu zabudowy do wymiarów pomieszczenia.
Produkujemy gięte kabiny prysznicowe. Okucia chromowane, satynowe, pozłacane, lakierowane na czarno lub biało a także wg RAL.
Doradzimy, zmontujemy kabinę Twoich marzeń.

Poniżej znajdują się przykładowe projekty zrealizowane przez Vitro – Plus Poznań. Mamy nadzieję, że będą one dla Państwa wspaniałym źródłem inspiracji.


KABINY PRYSZNICOWE