Akcesoria meblowe

Strona główna » Oferta » » Akcesoria meblowe
Nasza oferta jest bardzo bogato zróżnicowana. Oprócz elementów szklanych oferujemy również szereg innych produktów oraz usług. Na tej stronie chcemy zapoznać Państwa z naszą propozycją różnego rodzaju dodatków meblowych. Część z nich ma niemały wpływ na funkcjonalność sprzętów, ale wszystkie bez wyjątku pozytywnie wpływają na estetykę wnętrza i wygodę użytkowników. W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. stelaże do stołów, podświetlenie LED mebli i szuflad, śruby do montażu czy cokoły okalające. Doświetlenie LED szuflad to szczególnie praktyczne rozwiązanie, które ułatwia znalezienie potrzebnego w danej chwili przedmiotu – nawet w absolutnych ciemnościach. Nasze aluminiowe stelaże do stołów są wykonane solidnie i umożliwiają montaż szkła lub drewna, a panele okalające skutecznie zabezpieczają płytę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z naszych produktów.

Produkujemy pod wymiar wysokiej jakości uchwyty aluminiowe w następujących wykończeniach:
- anoda naturalna (kolor: srebro satyna)
- aluminium szczotkowane - inox (efekt stali szczotkowanej)
- lakierowane (kolor: wg gamy RAL)

Oferujemy również:
- aluminiowe fronty meblowe
- podświetlenia szuflad
- dolne wieńce podświetlane
- listwy pod szafkowe z oświetleniem LED
- półki podświetlane
- listwy cokołowe
- panele okalające
- fronty drewniane Drewpol

Wieniec dolny podświetlany jest nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem oświetlenia blatu kuchennego i wnętrza szafki. Produkujemy następujące rodzaje wieńcy:
- wieńce z oświetleniem LED
- bezuchwytowe
- standardowe
Łatwy i estetyczny montaż za pomocą 4-ch mimośrodów.DOLNY WIENIEC PODŚWIETLANY

Produkujemy fronty aluminiowe z wypelnieniem szklanym pod wymiar. Proponujemy fronty aluminiowe anodowane, jak również lakierowane.


FRONTY ALUMINIOWE


Główną funkcją osłony jest zabezpieczenie płyty meblowej przed uszkodzeniami mechanicznymi, zamoczeniem itp. jednocześnie wysoka jakość wykonania stanowi o walorach estetycznych produktu, który jest znakomitym wykończeniem każdej kuchni i mebli biurowych.

  • slide
  • slide


PANEL OKALAJĄCY


Pozwól się oczarować nowym sposobem oświetlenia wnętrza szuflad.

Jest to nowa forma zastosowania energooszczędnego oświetlenia LED zamkniętego w subtelny profil aluminiowy. Produkujemy moduły oświetlenia pod indywidualny wymiar każdej szuflady wraz z kompletem przewodów i zasilaczy do samodzielnego montażu.PODŚWIETLENIE SZUFLAD


Półka podświetlana to samodzielna półka ze szkła i aluminium przeznaczona do dekoracyjnego wypełnienia aranżacji nowoczesnych wnętrz.

Wspaniale podświetla ulubione przedmioty nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter.
Produkujemy następujące rodzaje półek podświetlanych:
- z oświetleniem LED
- pojedyncze
- podwójne
PÓŁKA PODŚWIETLANA POJEDYNCZA


Półka VP-9 to nowoczesny profil aluminiowy stanowiący niezwykle stabilną podpore półki szklanej o grubości 8mm.PÓŁKA VP-9 Z OŚWIETLENIEM LED

PROFILE DO PANELI SZKLANYCH


Wykonujemy aluminiowe konstrukcyjne stelaże do stołów wykonane z zamkniętego profila o przekroju 50x50. Stelaż aluminiowy można zastosować jako podstawa stołu, ławy lub stolików okolicznościowych i szaf. Stelaże są przystosowane do montażu w zależności od potrzeb do mocowania szkła lub drewna.
STELAŻ DO STOŁU VP-8


Produkujemy aluminiowe uchwyty meblowe w kilku wykończeniach- anoda naturalna lub szczotkowana, jak również lakierowane. Produkowane przez nas uchwyty są nabijane na płytę, przykręcane lub przyklejane w zależności od wzoru profilu.Rodzaj:
- nabijany na płytę

Dostępne wykończenia:
- efekt stali nierdzewnej szczotkowanej
- lakierowane


Uchwyt Blankett jest przykręcany do płyty. Produkujemy go w wykończeniu: anoda naturalna, anoda szczotkowana lub lakierujemy.

Uchwyt N jest nabijany na płytę. Produkujemy go w wykończeniu anoda szczotkowana.

Uchwyt Natalia jest nabijany na płytę produkujemy go w wykończeniu anoda szczotkowanaUchwyt P jest naklejany na płytę lub front aluminiowy. Wykonujemy go w wykończeniu anoda naturalna, anoda szczotkowana lub lakierowany.


UCHWYTY ALUMINIOWE