Niedziela, 25 Czerwca 2017

Szkło dekoracyjne

W bogatej ofercie naszej firmy swoje specjalne miejsce ma wysokiej jakości szkło dekoracyjne, które stanowi doskonały pomysł na urozmaicenie wnętrza. Tworzone z jego wykorzystaniem blaty pod umywalki, ławy, gabloty, stoliki kawowe i inne meble wyglądają niezwykle efektownie dzięki swojej idealnie gładkiej powierzchni oraz luksusowej formie. Zachęcamy do obejrzenia fotografii przedstawiających nasze wybrane realizacje.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości technik jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości szkło piaskowane. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia na matowanie całości bądź fragmentów tafli. Do naszej dyspozycji posiadamy automat piaskujący, dzięki któremu dostarczane przez nas wyroby cechują się dużą starannością oraz precyzją wykonania. Zachęcamy do zapoznania się galerią zdjęć, przedstawiających realizowane przez nas wzory. Tak bogata oferta na pewno pozwoli Państwu na wybranie odpowiedniego motywu piaskowania – w przeciwnym razie istnieje możliwość stworzenia indywidualnego projektu.

To świetna propozycja dla wszystkich osób, które są zwolennikami artystycznych detali we wnętrzach. Nasza firma z siedzibą koło Poznania realizuje zlecenia na szkło malowane metodą sitodruku. Rozwiązanie to znajduje swoje zastosowanie szczególnie w meblach oraz jako wypełnienie drzwiowe. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań i jest od nich o wiele efektowniejsze, a przy okazji pełni rolę oryginalnej ozdoby pomieszczenia.

Oferujemy również szkło lakierowane wg koloru RAL, NCS i ICA.

Jesteśmy miłośnikami niestandardowych rozwiązań. Niepowtarzalne wzornictwo, ciekawe kształty i jednocześnie trwałe oraz efektowne materiały to coś, na co bez wątpienia zasługuje każde wnętrze – zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i biurowych czy użyteczności publicznej. Oferujemy wysokiej jakości szkło fusingowe, które powstaje w procesie stapiania materiałów o różnych kolorach. Doskonałe do wykorzystania w różnego rodzaju witrażach czy jako elementy zabudów.

 

W bogatej ofercie szkła dekoracyjnego poza propozycjami zaprezentowanymi poniżej znajdziecie Państwo także:
- szkło piaskowane
- szkło malowane sitodrukiem
- szkło lakierowane
- szkło hartowane i lakierowane
- szkło z grafiką
- szkło fusingowe

Poszukują Państwo oryginalnych rozwiązań, które zapewnią ciekawy efekt? Nasza firma wykonuje usługę piaskowania 3D. Metoda ta polega na mechanicznym matowieniu tafli przy pomocy piasku. Tego typu rozwiązania szczególnie dobrze wyglądają w pomieszczeniach urządzonych w industrialnym, nowoczesnym stylu, ale są na tyle uniwersalne, że wpasują się do każdego wnętrza. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie poddać procesowi piaskowania całą powierzchnię bądź tylko jej część.

Kontakt:

Vitro-Plus s. c.

Rzemieślnicza 83
62-081, Przeźmierowo k/Poznania
woj. wielkopolskie
tel:
+48 666-374-920
+48 (61) 814 24 27
+48 690 485 381
email: info@vitroplus.pl