Niedziela, 29 Maja 2016

Drzwi szklane i zabudowy

 

Nasza oferta obejmuje ściany i drzwi szklane, wykonane w całości ze szkła hartowanego lub laminowanego. Dodatkowo są one ozdobione rozmaitymi motywami graficznymi. Wytwarzane przez nas ściany i drzwi szklane oprawiamy również w okucia ze stali nierdzewnej różnego typu, w wielorakim wykończeniu (np. chrom, satyna). Dzięki szerokiej gamie wzorów i modeli można je w pełni dostosować do własnego gustu i zastosowań. Proponujemy Państwu najwyższy styl, szyk, klasę i nieograniczone możliwości wyboru wzorów i zdobnictwa.

 

W Vitro-Plus Poznań wytwarzamy drzwi szklane na zamówienie, w pełni dopasowane do indywidualnych preferencji. Dzięki wykorzystaniu do produkcji ścian i drzwi szklanych najlepszych materiałów, otrzymują Państwo gwarancję niepowtarzalnego charakteru każdego wnętrza, a dodatkowe hartowanie szkła zapewnia pełne bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania.

 

Po dokonaniu pomiarów przygotowujemy najpierw projekt, który jest akceptowany przez Klienta. Oferujemy także transport i montaż elementów zabudowy.

W galerii poniżej znajdziecie Państwo przykładowe realizacje...

Galeria zdjęć

     

Kontakt:

Vitro-Plus s. c.

Rzemieślnicza 83
62-081, Przeźmierowo k/Poznania
woj. wielkopolskie
tel: 666-374-920, (61) 814 24 27
email: info@vitroplus.pl