Czwartek, 20 Lipca 2017

Drzwi szklane na wymiar i zabudowy

 

Nasza oferta obejmuje ściany i drzwi szklane, wykonane w całości ze szkła hartowanego lub laminowanego. Dodatkowo są one ozdobione rozmaitymi motywami graficznymi. Wytwarzane przez nas ściany i drzwi szklane oprawiamy również w okucia ze stali nierdzewnej różnego typu, w wielorakim wykończeniu (np. chrom, satyna). Dzięki szerokiej gamie wzorów i modeli można je w pełni dostosować do własnego gustu i zastosowań. Oferujemy rozwiązania najwyższej klasy, posiadające unikalny styl i zadające szyku we wnętrzach. Dajemy nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji.

 

W firmie Vitro-Plus wytwarzamy drzwi szklane na wymiar – na zamówienie Klienta, w pełni dopasowane do indywidualnych preferencji. Dzięki wykorzystaniu do produkcji najlepszych materiałów, otrzymują Państwo gwarancję niepowtarzalnego charakteru każdego wnętrza, a dodatkowe hartowanie szkła zapewnia pełne bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania.

 

Po dokonaniu pomiarów przygotowujemy najpierw projekt, który jest akceptowany przez Klienta. Oferujemy także transport i montaż elementów zabudowy.

W galerii poniżej znajdziecie Państwo przykładowe realizacje...

Galeria zdjęć

     

Kontakt:

Vitro-Plus s. c.

Rzemieślnicza 83
62-081, Przeźmierowo k/Poznania
woj. wielkopolskie
tel:
+48 666-374-920
+48 (61) 814 24 27
+48 690 485 381
email: info@vitroplus.pl